+48 32 307 40 06

OPROGRAMOWANIE W SYSTEMIE RCP

Program Rejestracji Czasu Pracy analizuje informacje o zdarzeniach (logach) użytkowników, które przechowywane są w pamięci zegara czasu pracy i pozwala na generowanie podsumowujących zestawień i raportów.

Oprogramowanie RCP pozwala także zarządzać całym systemem i pobierać dane z urządzeń, jeśli są one podłączone do sieci komputerowej. W przypadku braku takiej komunikacji, logi można zgrać z czytnika czasu pracy na przenośną pamięć np. pendrive i wgrać je do bazy oprogramowania. Ponadto Timaco oferuje również możliwość automatycznego pobierania logów z urządzeń do programu bez udziału użytkownika (konieczność podłączenia do sieci LAN lub posiadania czytników RCP z wbudowanym modułem GPRS i wyposażonych w kartę SIM).

Oprogramowanie Rejestracji Czasu Pracy daje możliwość konfigurowania grafików pracy, nanoszenia absencji oraz tworzenia raportów z uwzględnieniem wszystkich nadgodzin, spóźnień, wyjść prywatnych, absencji i wyliczonego czasu pracy.

Jeżeli w firmie wykorzystywany jest również program kadrowo-płacowy, to polecamy zintegrować go z oprogramowaniem RCP poprzez moduł Eksportu Logów. To dodatkowa funkcja, która pobiera dane z czytników i zapisuje je do pliku tekstowego w sposób umożliwiający ich zaimportowane do programu kadrowo-płacowego, który w oparciu o nie automatycznie dokona analizy czasu pracy.Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.