+48 32 307 40 06

Blog

22.05.2020

Szybkie odczyty temperatury ciała u wielu osób jednocześnie z kamerą od Timaco

Wiemy, że oprócz izolacji, najlepszym sposobem zapobiegania w rozprzestrzenianiu się chorób i w dzisiejszych czasach również a może przede wszystkim Coronavirusa jest jak najwcześniejsze jego wykrycie. Wiemy również, że nie zawsze jest możliwe aby organizacja używała ręcznych termometrów do sprawdzania temperatury każdego pracownika.

Nasz system wykrywania temperatury ciała może być wykorzystywany jako bardzo skuteczny skaner masowej gorączki, pozwalający organizacjom na jednoczesne monitorowanie temperatury nawet 40 osób w obszarach, w których występuje stały przepływ osób. System składający się z kamery termowizyjnej i technologii rozpoznawania twarzy, wykrywania temperatury ciała może dostarczać informacji o temperaturze w czasie rzeczywistym, zapobiegając rozprzestrzenianiu się wirusa na potencjalnie tysiącach innych ważnych pracowników i członków społeczeństwa. 
Zapytaj naszego handlowca o więcej szczegółów :)

Tagi: #sarscovid #koronawirus #coronavirus #covid-19 #pomiartemperaturyciala #kontroladostepuZadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.