Produkty
Karta katalogowa

Fotorejestracja

Fotorejestracja

Fotorejestracja jest uzupełnieniem funkcjonalności systemu rejestracji czasu pracy. Polega na integracji czytnika czasu pracy z zewnętrzną kamerą IP, która wykonuje zdjęcie użytkownikowi podczas poprawnej weryfikacji na urządzeniu. Osoba zarządzająca systemem może w programie przeglądać zapisane zdjęcia i na ich podstawie sprawdzać prawidłowość zarejestrowanych zdarzeń, czy chociażby gotowość pracownika do pracy (odpowiedni ubiór).

Wdrożenie tego rozwiązania wyeliminuje stosowanie nieuczciwych praktyk przez pracowników (np. zjawisko tzw. „buddy punching’u”, czyli odbijania się za współpracownika, czy odbijania kart wielu pracowników przez jedną osobę) i da Ci gwarancję, że pracownicy posługują się własnymi identyfikatorami. Wpłynie to pozytywnie na utrzymanie dyscypliny wśród zatrudnionych, zmotywuje ich do punktualnego stawiania się w pracy i zwiększy ich wydajność.

Kompletny system składa się przede wszystkim z:

  • rejestratora czasu pracy Timaco, np. CR500
  • kamery IP - obsługujemy większość najbardziej popularnych marek, np. Vivotek, Edimax, BCS, ale istnieje możliwość dostosowania programu pod dowolny model
  • oprogramowania Punktualnik 2.0 RCP z modułem Fotorejestracji

Jeśli posiadasz już system rejestracji czasu pracy Timaco i chciałbyś wdrożyć to rozwiązanie, wystarczy, że rozszerzysz program Punktualnik 2.0 RCP o moduł Fotorejestracji oraz dokupisz kamerę IP.

Fotorejestracja jest kompatybilna z większością kamer IP dostępnych na rynku. Przed zakupem konkretnego urządzenia skonsultuj jednak swój wybór z naszymi przedstawicielami handlowymi, bądź też pozostaw nam możliwość zaproponowania Ci odpowiedniej marki i modelu, który będzie współpracować z naszym systemem.
Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.