KOŁOWROTY

Kołowroty służą przede wszystkim do kontroli ruchu osobowego w miejscach, które są strzeżone i kontrolowane, wykorzystywane są w systemach prostej jak i rozbudowanej kontroli dostępu (KD) aby kontrolować przejścia i uniemożliwiać wejście bez poprawnej weryfikacji danej osoby a nawet do rejestracji czasu pracy (RCP).
Urządzenia te przeznaczone są do montażu wewnątrz biurowców i urzędów, ale również na zewnątrz w takich miejscach jak stadiony.
Kołowroty to inteligentne rozwiązanie zapewniające uporządkowany wstęp dużej liczbie osób, system umożliwia automatyczne zliczanie osób i blokowanie wejścia gdy przekroczony zostanie ustalony limit osób oraz monitorowanie stanu osobowego w czasie rzeczywistym co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.

Kołowroty od Timaco

Kołowroty które są przez nas polecane mogą zostać wyposażone w różnego rodzaju urządzenia sterujące tj. np. czytniki , przyciski, sterowniki elektroniczne, piloty na podczerwień itp.

Wszystkie proponowane przez nas modele kołowrotów wykonane są ze stali nierdzewnej co zapewnia dużą odporność na korozję.

Nasza firma zapewnia sprawdzone rozwiązania na optymalny dostęp za pomocą różnych kołowrotów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Kołowroty dopasowane do Twoich potrzeb

Wykonujemy wszelkie niezbędne projekty techniczne zabezpieczeń przejścia zgodne z przepisami ppoż. Dokonujemy też konfiguracji urządzeń wraz z istniejącymi już systemami, lub tworzymy oraz instalujemy je od podstaw - zgodnie z wymaganiami naszych klientów i obowiązującymi przepisami prawa.

Jeżeli szukają Państwo kołowrotu, proszę się z nami skontaktować, lub kliknąć w wybrany model powyżej. Chętnie spełnimy Państwa życzenia i dostosujemy nasze rozwiązanie do Państwa potrzeb!


Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.