Kontrolery dostępu

Kontrolery dostępu to w pełni autonomiczne centrale sterujące w systemach KD. Odpowiedzialne są za sterowanie zintegrowanymi z nimi czytnikami kontroli dostępu i urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kołowroty, szlabany, bramy, centrale alarmowe, elektrozaczepy, zwory elektromagnetyczne, itp.

Urządzenia te jednocześnie mogą obsłużyć nawet kilka punktów dostępu. W naszej ofercie znajdują się kontrolery jednoprzejściowe (K3-100), dwuprzejściowe (K3-200, K3-400) lub czteroprzejściowe (K3-400). W zależności od modelu, mają one możliwość jedno lub dwustronnej kontroli przejścia.

Do głównych zalet kontrolerów dostępu Timaco można zaliczyć:

  • ochronę przepięciową
  • zabezpieczenie przed skutkami wyładowań i przepięć
  • możliwość integracji z urządzeniami peryferyjnymi i stworzenia tym samym rozbudowanego systemu kontroli dostępu
  • dostępność zaawansowanych funkcji kontroli dostępu: konfiguracja kombinacji dostępu, ustawianie stref czasowych, tworzenie grup dostępu, definiowanie stref NO (drzwi otwarte w danych godzinach), inoutfunction (funkcje dodatkowe konfigurowalne różnymi wyzwalaczmi), firstcard (odbicie osoby uprawnionej na czytniku powoduje stałe otwarcie drzwi według ustawionej strefy czasowej), ustawienia wakacji
  • wyposażenie w funkcję antipassback, tj. konieczność odbicia kolejno następujących po sobie zdarzeń (po wejściu musi nastąpić wyjście, po wyjściu na przerwę musi nastąpić powrót z przerwy, itd.)
  • możliwość aktywacji funkcji interlock
  • otwarcie kolejnych drzwi dopiero po zamknięciu poprzednich (śluza)

Seria Bio (K3-100Bio, K3-200Bio, K3-400Bio) jest przeznaczona do współpracy z czytnikami biometrycznymi i stanowi odpowiednik standardowych kontrolerów. Do zakupu kontrolerów polecamy również dedykowaną obudowę K3-X00Box - zamykaną na klucz metalową skrzynkę, z miejscem na akumulator o pojemności maks. 7Ah i wyposażoną w zasilacz buforowy.


Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.