+48 32 307 40 06
Produkty
Karta katalogowa

Moduł - Goście

Moduł - Goście

Goście to kolejny komponent programu Punktualnik 2, dzięki któremu można zarządzać wizytami gości - rejestrować dane odwiedzających, przypisywać identyfikatory oraz nadawać lub blokować dostęp do konkretnych pomieszczeń. Moduł ten posiada także archiwum wizyt, w którym można generować i przeglądać raporty z odwiedzin w wybranym czasie. Dodatkowo dostarcza on informacji o  gościach aktualnie obecnych na terenie firmy.

Konfiguracja modułu jest prosta i intuicyjna. Polega przede wszystkim na:

  • wprowadzeniu w systemie odpowiedniej puli identyfikatorów (kart RFID, bądź innego rodzaju tagów). Czynność tę ułatwi czytnik kart zbliżeniowych USB
  • wskazaniu na których urządzeniach będzie zarejestrowana karta danego gościa. Zabieg ten sprawia, że identyfikator zostaje zarejestrowany w systemie, ale nie nadaje jeszcze posiadaczowi uprawnień dostępu do wybranych pomieszczeń.

Chcąc przyznać danemu gościowi dostęp, należy wybrać tag i przyłożyć go do czytnika USB.  Na ekranie komputera pojawi się wtedy informacja, do których urządzeń ten identyfikator został przypisany. Kolejnym krokiem jest więc wprowadzenie danych osoby odwiedzającej (np. imię, nazwisko, cel wizyty, numer dokumentu itp.) oraz określenie, do których pomieszczeń chcemy nadać mu dostęp. Dopiero po wykonaniu tych czynności identyfikator można wydać gościowi.

Po zakończeniu wizyty gość zdaje kartę, którą osoba zarządzająca systemem blokuje w programie.

Dużą zaletą modułu Goście jest opcja podglądu, którzy goście aktualnie przebywają w budynku. Istnieje również możliwość wprowadzenia wybranych gości jako „stałych”, dzięki czemu nie ma potrzeby wpisywania ich danych przy każdej wizycie - wystarczy wtedy wybrać taką osobę z listy.


Procesor 400 MHz, 32 bit
Pamięć wewnętrzna RAM 32 MB
Pamięć Flash 256 MB
Pojemność użytkowników (kart) 30 000
Pojemność logów 100 000
Komunikacja TCP/IP ,RS485
Komunikaty wizualne Tak - diody LED
Wejścia
2 x czytnik Wiegand
1 x przycisk otwarcia
1 x sensor otwarcia drzwi
Wyjścia
1 x przekaźnik (AC<30V, 8A; DC<36V, 5A)
1 x wyjście dodatkowe
Zabezpieczenia wejścia zasilającego
nadprądowe
przepięciowe
odwrócenia polaryzacji
Zabezpieczenie portów we/wy przepięciowe
Zabezpieczenie portów komunikacyjnych przepięciowe
Wymiary PCB (mm) 106×160
Zasilanie 12V DC (+/-20%)
Maksymalny pobór energii < 500mA
Podtrzymanie zegara bateria 3,6V
Temperatura pracy 0°C~55°C
Wilgotność otoczenia 20%~80%
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
W zestawie kontroler, instrukcja

 Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.