Produkty
Karta katalogowa

Moduł - Kluczownia

Moduł - Kluczownia

Kluczownia to moduł programu Punktualnik 2.0 którego głównym celem jest zarządzanie obiegiem kluczy w przedsiębiorstwie lub zarządzanie innymi wartościowymi przedmiotami, które przekazywane są pracownikom i muszą zostać przez nich zwrócone.

Do sprawnego pobierania numerów kluczy przyda się czytnik USB, który po przyłożeniu tagu z dołączonym kluczem bezpośrednio koduje numer (nie trzeba wprowadzać go ręcznie).

Konfiguracja programu jest bardzo intuicyjna, polega na wprowadzeniu pomieszczeń, przypisaniu kluczy do pomieszczeń, nadaniu każdemu kluczowi numeru oraz przypisaniu uprawnień użytkowników do poszczególnych pomieszczeń.

Po poprawnej konfiguracji można rozpocząć pracę z programem.

Zasada działania jest bardzo prosta mianowicie upoważniony pracownik pobiera klucz u osoby zarządzającej wszystkimi kluczami, osoba zarządzająca poprzez przyłożenie klucza do czytnika USB lub po ręcznym wprowadzeniu jego numeru automatycznie uzyskuje informację czy osoba chcąca pobrać klucz ma na to pozwolenie. Jeżeli tak - klucz może zostać wydany a zdarzenie w systemie musi zostać oznaczone jako „Wydaj”. Przy oddaniu klucza analogicznie trzeba sczytać lub wpisać numer klucza i zaznaczyć w systemie zdarzenie klikając „Odbierz”.

Moduł Kluczownia oferuje bezpośredni dostęp do raportów, oraz daje możliwość wglądu do informacji jaki klucz, na jak długo i komu został wydany. Kolejnym plusem modułu jest możliwość filtracji danych przez datę wydania/odbioru, numeru klucza, nazwy użytkownika itp.


Strefy

pojedyncza strefa, 6 stref, 11 stref i 33 strefy

Czułość

0-300 regulowanych poziomów czułości danej strefy i całości, 0-255 regulowanych poziomów czułości odporności na wstrząsy

Język angielski, chiński tradycyjny, możliwość dostosowania
Ochrona przed nieautoryzowanym wejściem chronione hasłem
Sygnalizacja świetlna

Tak – dioda, ustawienie opóźnienia alarmu wizualnego

Sygnalizacja dźwiękowa Tak, alarm – regulowana częstotliwość i poziom głośności,  16 dźwięków do wyboru
Licznik ilości przejść Tak
Licznik ilości alarmów Tak
Klasa szczelności IP65 (z zadaszeniem)
Wymiary zewnętrzne (mm) 760x930x2220
Wymiary przejścia (mm) 760x760x2010
Wymiary z opakowaniem (mm) 800x335x2300
Waga (kg) 70
Zasilanie 100-240V 50Hz/60Hz
Temperatura pracy -20°C~50°C

 Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.