+48 32 307 40 06
Produkty
Karta katalogowa

Moduł - Licznik wejść

Moduł - Licznik wejść

Licznik wejść to moduł programu Punktualnik 2.0, który idealnie sprawdzi się m. in. przy organizacji programów lojalnościowych w takich miejscach jak np. restauracja czy sklep.

Jego głównym zadaniem jest jedynie zliczanie ilości wejść w danym czasie przypisanych do konkretnego użytkownika. Dodatkowo moduł ten generuje dokładny bilans wejść.

Jest bardzo użyteczny jeżeli głównym zadaniem ma być jedynie informowanie o tym, czy konkretna osoba weszła do pomieszczenia.


Strefy 18
Czułość

0-256 regulowanych poziomów czułości

Ochrona przed nieautoryzowanym dostępem chronione hasłem
Sygnalizacja świetlna Tak - dioda
Sygnalizacja dźwiękowa Tak - alarm
Licznik ilości przejść Tak
Licznik ilości alarmów Tak
Wymiary zewnętrzne (mm) 2200x930x760
Wymiary przejścia (mm) 2010x760x760
Waga (kg) 70
Zasilanie

100-240V 50Hz/60Hz

Temperatura pracy -20°C~50°C

 



Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.