+48 32 307 40 06
Produkty
Karta katalogowa

Moduł - Monitoring

Moduł - Monitoring

Monitoring to jeden z modułów programu Punktualnik 2.0, który daje wgląd do zdarzeń wykonanych na danych urządzeniach w realnym czasie np. przyłożenie tagu do czytnika rejestruje wejście pracownika i jednocześnie osoba upoważniona widzi tę operację na monitorze, ponieważ każda jedna weryfikacja automatycznie przesłana jest do programu.

Program umożliwia wprowadzenie do bazy zdjęć pracowników co znacznie ułatwia identyfikację osób na podstawie wyświetlonych zdjęć jak i również za pomocą danych osobowych.

Moduł monitoring posiada wiele zalet m.in. funkcję umożliwiającą wprowadzenie do programu planu budynku przedsiębiorstwa oraz oznaczenie na nim ikon. Tego typu rozwiązanie ma za zadanie szczegółowego raportowania o rodzaju zdarzeń i osób które je wykonały.

Wszystkie logi zapisane i przechowywane są w systemie (archiwum) co daje możliwość wglądu do danych w każdym momencie, nie tylko w czasie rzeczywistym.

Funkcjonalność modułu monitoring można wzbogacić o alarmy dźwiękowe które przypisane są do wybranych zdarzeń, taki alarm można ustawić np. przy wielokrotnym błędnym logowaniu.

Poprzez program można wysyłać powiadomienia w postaci maila dla danego użytkownika o wcześniej ustalonej operacji np. dyrektor danego działu dostaje informację o logach pracowników z jego działu.

Dodatkowym atutem jest możliwość wygenerowania opcji „śledzenia” pracowników, w takim przypadku każde zdarzenie wykonane przez „śledzonego” jest specjalnie oznaczone i przy dodatkowych modyfikacjach powiadomień zostanie automatycznie wygenerowana wiadomość o tym zdarzeniu dla przypisanej osoby.


Wydruk 2000-2500 biletów z 1 rolki
Prędkość wydruku (mm/s) 150
Ucinanie pełne/częściowe
Użytkowanie praca ciągła
Czytnik kart podświetlony
Przycisk pomocy podświetlony
Przycisk wydania biletu podświetlony
Wyświetlacz LCD, 2×20 znaków
Dostępne modele

standalone (praca samodzielna)
połączenie poprzez Ethernet
połączenie poprzez RS485

Wymiary (mm) 1215x400x383
Waga (kg) 40
Zasilanie 230V
Maksymalny pobór energii przez grzałkę 150W
Temperatura pracy -20°C – 50°C

 

Wyposażenie podstawowe

  • wbudowany detektor pętli

 

Wyposażenie dodatkowe

  • czytnik kart zbliżeniowych
  • domofon
  • informacje głosowe
  • kamera video


Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.