System pomiaru temperatury ludzkiego ciała

W czasach zagrożenia epidemiologicznego m.in. COVID-19 rutynowa kontrola temperatury ciała jest jedną z koniecznych procedur zapewniających bezpieczeństwo. W tym celu firma Timaco wprowadziła do swojej gamy produktów urządzenia, które są sprawdzone i godne polecenia.

Bezdotykowa kontrola temperatury ciała

Bezdotykowa kontrola temperatury ciała jest jedną z ważniejszych funkcji, które system kontroli dostępu lub/i rejestracji czasu pracy powinien w dzisiejszych czasach posiadać. 
Rozwiązania w zakresie bezdotykowego pomiaru temperatury są już stosowane podczas kontroli granicznej, na lotniskach, targach i imprezach. Nasz system pomiaru temperatury ciała nadaje się również do ochrony placówek służby zdrowia, takich jak szpitale, przychodnie i domy opieki czy nawet sanatoria.

System pomiaru temperatury ludzkiego ciała od Timaco

Dzięki technologiom jakie proponujemy można również zabezpieczyć dostęp do fabryk, biur, centrów handlowych, hoteli, szkół i urzędów.
Oferowany przez nas inteligentny system kontroli temperatury umożliwia szybką a przede wszystkim bezpieczną kontrolę pomiaru wielu osób jednocześnie. Niewielki margines błędu pomiarowego pozwala określić temperaturę z dużą dokładnością, a wbudowane algorytmy sztucznej inteligencji umożliwiają wykrycie twarzy nawet podczas wymogu nakładania maseczek.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.