ZKTeco - produkty


ZKTeco - najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie kontroli dostępu i zarządzania czasem

Timaco jest oficjalnym dystrybutorem ZKTeco - producenta rozwiązań do KD oraz RCP 

ZKTeco jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania czasem, dostarczając rozwiązania multibiometryczne i radiowe (RFID) w systemach kontroli czasu pracy i obecności oraz kontroli dostępu.

ZKTeco specjalizuje się w zaawansowanych technologiach weryfikacji biometrycznej i rozwiązaniach bezpieczeństwa, wprowadzającym na rynek produkty skupiające się na: Inteligentnych aplikacjach uwierzytelniania tożsamości, Inteligentnych rozwiązaniach kontroli wejść (w tym pieszych i samochodowych), Inteligentnych biurach i rozwiązaniach tzw. Smart Access, aby zautomatyzować wszystkie procesy obecności i wzmocnić bezpieczeństwo budynku oraz nadzór zorientowany na zapewnienie kompletnych usług dla użytkowników końcowych i przedsiębiorstw dowolnej wielkości.

ZKTeco otrzymało wiele patentów obejmujących algorytmy rozpoznawania odcisków palców, tęczówki, twarzy, żył i odcisków dłoni, jak również patenty na technologię wizji komputerowej, w tym behawioralne rozpoznawanie twarzy, zyskując reputację w zakresie innowacji technicznych, jakości, wydajności, niezawodności i szybkości wprowadzania na rynek. ZKTeco zdobywa uznanie na całym świecie i zostało wybrane przez a&s Magazine jako jedna z "Top 50 Global Security Companies 2020", zajmując 14 miejsce na świecie. 


Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.