Oprogramowanie dla RCP i KD

oprogramowanie rcp kdDo zarządzania oferowanymi przez nas systemami służy program Punktualnik 2.0. Jest to aplikacja desktopowa, zaprojektowana w architekturze klient-serwer z bazą danych PostgreSQL. Licencja do programu jest bezterminowa (bez opłat abonamentowych) i obejmuje możliwość instalacji na trzech stanowiskach komputerowych z bazą danych na serwerze (możliwe rozszerzenie o kolejne stanowiska). Punktualnik 2.0 praktycznie nie posiada ograniczeń co do ilości obsługiwanych urządzeń, czy użytkowników, co jest jego niewątpliwą zaletą.

Timaco ma możliwość dostosowania programu pod kątem indywidualnych potrzeb.

Punktualnik 2.0 ma budowę modułową, dzięki czemu klient może sam decydować o zakresie funkcjonalności jego wersji programu.

Punktualnik 2.0 RCP - to najbardziej popularny moduł programu, który odpowiedzialny jest za zarządzanie systemem Rejestracji Czasu Pracy. Jego funkcje to m.in. zarządzanie użytkownikami, definiowanie grafików, rozliczanie czasy pracy z uwzględnieniem ewentualnych wyjść prywatnych, służbowych, przerw (w zależności od możliwości czytnika czasu pracy), nadgodzin, generowanie różnorodnych raportów dla indywidualnych pracowników, czy całych działów.

Punktualnik 2.0 KD - to drugi główny moduł programu odpowiedzialny za zarządzanie systemem Kontroli Dostępu. Umożliwia konfigurację i sterowanie czytnikami KD, pobieranie danych z urządzeń oraz generowanie raportów Kontroli Dostępu.

Moduły programu Punktualnik 2.0


Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.