+48 32 307 40 06
Produkty
Karta katalogowa

Moduł Kontrolery

Moduł kontrolery

Kontrolery to moduł programu Punktualnik 2.0 zarządzający kontrolerami.

Moduł kontrolery wykorzystywany jest do zaawansowanej kontroli dostępu, posiada funkcję automatycznego wyszukiwania kontrolerów w sieci.

Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia zarządzanie drzwiami w budynku, np. można incydentalnie zdjąć blokady oraz zastosować funkcję anti-passback lub/i funkcję interlock.

Podczas początkowych ustawień należy określić jakie czytniki są podłączone do których drzwi a następnie można skonfigurować funkcje, które posiadają kontrolery:

  • anti-passback – funkcja wymuszająca odpowiednią kolejność wejść i wyjść w strefie danego kontrolera, następnie trzeba wprowadzić szczegółowe ustawienia których drzwi dotyczy
  • interlock – funkcja blokująca drzwi do momentu zamknięcia innych
  • inoutfunction – funkcja wejścia/wyjścia. Określone zdarzenie wywołane na drzwiach (np. niezarejestrowany tag, kombinacja kart, przypadkowe otwarcie, uwierzytelnienie) może spowodować określone zdarzenie na innych drzwiach (np. zamknięcie, otwarcie, uruchomienie strefy NO itp.)

 

Funkcje kontroli dostępu w kontrolerach:

  • dodawanie i przypisywanie stref czasowych do drzwi
  • ustawiania strefy jako strefy NO na określonych drzwiach – drzwi pozostają otwarte w danych godzinach
  • dodawanie grup dostępu
  • dodawanie kombinacji dostępu na drzwi tzn. wyznaczone osoby z danej grupy muszą zarejestrować się w odpowiedniej kolejności, aby otworzyć drzwi
  • indywidualne ustawienia dostępu dla pracowników oraz przypisywanie pracowników do konkretnych grup,
  • ustawianie firstcard – odbicie się pierwszej osoby w danej strefie powoduje stałe otwarcie drzwi
  • ustawienia wakacji


 
Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.