Produkty
Karta katalogowa

Moduł Kontrolery

Moduł kontrolery

Kontrolery to moduł programu Punktualnik 2.0 zarządzający kontrolerami.

Moduł kontrolery wykorzystywany jest do zaawansowanej kontroli dostępu, posiada funkcję automatycznego wyszukiwania kontrolerów w sieci.

Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia zarządzanie drzwiami w budynku, np. można incydentalnie zdjąć blokady oraz zastosować funkcję anti-passback lub/i funkcję interlock.

Podczas początkowych ustawień należy określić jakie czytniki są podłączone do których drzwi a następnie można skonfigurować funkcje, które posiadają kontrolery:

  • anti-passback – funkcja wymuszająca odpowiednią kolejność wejść i wyjść w strefie danego kontrolera, następnie trzeba wprowadzić szczegółowe ustawienia których drzwi dotyczy
  • interlock – funkcja blokująca drzwi do momentu zamknięcia innych
  • inoutfunction – funkcja wejścia/wyjścia. Określone zdarzenie wywołane na drzwiach (np. niezarejestrowany tag, kombinacja kart, przypadkowe otwarcie, uwierzytelnienie) może spowodować określone zdarzenie na innych drzwiach (np. zamknięcie, otwarcie, uruchomienie strefy NO itp.)

 

Funkcje kontroli dostępu w kontrolerach:

  • dodawanie i przypisywanie stref czasowych do drzwi
  • ustawiania strefy jako strefy NO na określonych drzwiach – drzwi pozostają otwarte w danych godzinach
  • dodawanie grup dostępu
  • dodawanie kombinacji dostępu na drzwi tzn. wyznaczone osoby z danej grupy muszą zarejestrować się w odpowiedniej kolejności, aby otworzyć drzwi
  • indywidualne ustawienia dostępu dla pracowników oraz przypisywanie pracowników do konkretnych grup,
  • ustawianie firstcard – odbicie się pierwszej osoby w danej strefie powoduje stałe otwarcie drzwi
  • ustawienia wakacji


 
Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.