+48 32 307 40 06
Produkty
Karta katalogowa

Punktualnik 2.0 RCP

Modul punktualnik rcp

Punktualnik 2.0 RCP jest to intuicyjny program do zarządzania systemem rejestracji czasu pracy. Przy jego pomocy wyliczysz czas pracy pracowników  z wyszczególnieniem godzin nadliczbowych, spóźnień i nieobecności, czasów przerw, wyjść prywatnych bądź delegacji.

Punktualnik 2.0 został zaprogramowany w sposób umożliwiający zarządzanie czasem pracy w oparciu o zasady polskiego Kodeksu Pracy. Program jest w dalszym ciągu rozwijany a pojawiające się aktualizacje są dostępne do pobrania dla naszych klientów. Licencja programu jest bezterminowa i nie posiada ograniczeń liczby użytkowników czy urządzeń.

Gwarantujemy bezpłatne wsparcie techniczne do każdego zakupionego systemu.

Głównymi zaletami Punktualnika 2.0 RCP są:

  • możliwość nadawania uprawnień (domyślnych i własnych)
  • wielostanowiskowa praca w systemie klient – serwer
  • kompleksowe zarządzanie użytkownikami
  • tworzenie różnorodnych harmonogramów pracy (ogólny, dla działu bądź poszczególnego pracownika)
  • rozbudowane zarządzanie nieobecnościami w tym definiowanie absencji własnych (również rozliczanych godzinowo) oraz możliwość importu zwolnień z ZUS
  • naliczanie i autoryzowanie nadgodzin
  • możliwość tworzenia i zarządzania okresami rozliczeniowymi
  • tworzenie wiadomości tekstowych (publicznych lub prywatnych) wyświetlanych na ekranach urządzeń z kolorowym wyświetlaczem (np. CR500, S680).

Użytkownicy – to komponent zarządzania użytkownikami. Panel umieszczony po lewej stronie okna programu zawiera spis zatrudnionych pracowników rozmieszczony w strukturze drzewa, co ułatwia ich segregację na działy przy użyciu metody 'drag&drop'.

użytkownicy - zarządzanieuzytkownicyuzytkownik

Urządzenia – drugi nieodłączny segment programu odpowiedzialny za zarządzanie urządzeniami Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu.

urządzenia

Ustawienia – w tym miejscu użytkownik może konfigurować ogólne ustawienia aplikacji dot. m.in. nawiązania połączenia z bazą danych, wprowadzenia danych firmy, wykonywania kopii zapasowych.

USTAWIENIA

Logi – komponent odpowiedzialny za pobieranie danych z urządzeń - logów, superlogów i umożliwiający podgląd ostatnich zaimportowanych zdarzeń pracowników.

pobieranie logów

Grafik – segment, w którym możemy definiować schematy grafików i przypisywać je do odpowiednich użytkowników bądź ich grup. Na ich podstawie program analizuje dane z czytników i wylicza czas pracy.

harmonogramy

Absencje – moduł zarządzania absencjami z możliwością ich definiowania i nanoszenia na kalendarz poszczególnego pracownika.

absencje

Raporty – komponent, w którym możemy wygenerować wiele różnorodnych  raportów RCP.

raporty rcp

Nowelizacja Ustawy o pracy tymczasowej z dn. 01.01.2017r. zobowiązuje wszystkich przedsiębiorców do prowadzenia rzetelnej rejestracji czasu pracy pracowników tymczasowych, jeśli takowych zatrudniają. Zgodnie z jej zaleceniami, kontrola czasu pracy tego typu pracowników (czyli czas, jaki poświęcają na wykonanie danego zlecenia), powinna zawierać przede wszystkim informacje dot. dnia, w którym nastąpiła praca nad danym projektem oraz precyzyjna godzina jej rozpoczęcia i zakończenia.
Do prowadzenia ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych, doskonale nada się moduł programu Punktualnik 2.0 Kontrola Zleceń  - pozwala on kontrolować czas pracy z podziałem na poszczególne projekty.

 

Jesteś zainteresowany? Wypróbuj program gratis, bez ograniczeń jego funkcjonalności (wersja trial ważna przez miesiąc).

W celu otrzymania klucza licencyjnego niezbędnego do uruchomienia programu, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Najnowsza wersja programu Punktualnik to: 2.0.248.
Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.