Produkty
Karta katalogowa

Punktualnik 2.0 RCP

Modul punktualnik rcp

Punktualnik 2.0 RCP jest to intuicyjny program do zarządzania systemem rejestracji czasu pracy. Przy jego pomocy wyliczysz czas pracy pracowników  z wyszczególnieniem godzin nadliczbowych, spóźnień i nieobecności, czasów przerw, wyjść prywatnych bądź delegacji.

Punktualnik 2.0 został zaprogramowany w sposób umożliwiający zarządzanie czasem pracy w oparciu o zasady polskiego Kodeksu Pracy. Program jest w dalszym ciągu rozwijany a pojawiające się aktualizacje są dostępne do pobrania dla naszych klientów. Licencja programu jest bezterminowa i nie posiada ograniczeń liczby użytkowników czy urządzeń.

Gwarantujemy bezpłatne wsparcie techniczne do każdego zakupionego systemu.

Głównymi zaletami Punktualnika 2.0 RCP są:

  • możliwość nadawania uprawnień (domyślnych i własnych)
  • wielostanowiskowa praca w systemie klient – serwer
  • kompleksowe zarządzanie użytkownikami
  • tworzenie różnorodnych harmonogramów pracy (ogólny, dla działu bądź poszczególnego pracownika)
  • rozbudowane zarządzanie nieobecnościami w tym definiowanie absencji własnych (również rozliczanych godzinowo) oraz możliwość importu zwolnień z ZUS
  • naliczanie i autoryzowanie nadgodzin
  • możliwość tworzenia i zarządzania okresami rozliczeniowymi
  • tworzenie wiadomości tekstowych (publicznych lub prywatnych) wyświetlanych na ekranach urządzeń z kolorowym wyświetlaczem (np. CR500, S680).

Użytkownicy – to komponent zarządzania użytkownikami. Panel umieszczony po lewej stronie okna programu zawiera spis zatrudnionych pracowników rozmieszczony w strukturze drzewa, co ułatwia ich segregację na działy przy użyciu metody 'drag&drop'.

użytkownicy - zarządzanieuzytkownicyuzytkownik

Urządzenia – drugi nieodłączny segment programu odpowiedzialny za zarządzanie urządzeniami Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu.

urządzenia

Ustawienia – w tym miejscu użytkownik może konfigurować ogólne ustawienia aplikacji dot. m.in. nawiązania połączenia z bazą danych, wprowadzenia danych firmy, wykonywania kopii zapasowych.

USTAWIENIA

Logi – komponent odpowiedzialny za pobieranie danych z urządzeń - logów, superlogów i umożliwiający podgląd ostatnich zaimportowanych zdarzeń pracowników.

pobieranie logów

Grafik – segment, w którym możemy definiować schematy grafików i przypisywać je do odpowiednich użytkowników bądź ich grup. Na ich podstawie program analizuje dane z czytników i wylicza czas pracy.

harmonogramy

Absencje – moduł zarządzania absencjami z możliwością ich definiowania i nanoszenia na kalendarz poszczególnego pracownika.

absencje

Raporty – komponent, w którym możemy wygenerować wiele różnorodnych  raportów RCP.

raporty rcp

Nowelizacja Ustawy o pracy tymczasowej z dn. 01.01.2017r. zobowiązuje wszystkich przedsiębiorców do prowadzenia rzetelnej rejestracji czasu pracy pracowników tymczasowych, jeśli takowych zatrudniają. Zgodnie z jej zaleceniami, kontrola czasu pracy tego typu pracowników (czyli czas, jaki poświęcają na wykonanie danego zlecenia), powinna zawierać przede wszystkim informacje dot. dnia, w którym nastąpiła praca nad danym projektem oraz precyzyjna godzina jej rozpoczęcia i zakończenia.
Do prowadzenia ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych, doskonale nada się moduł programu Punktualnik 2.0 Kontrola Zleceń  - pozwala on kontrolować czas pracy z podziałem na poszczególne projekty.

 

Jesteś zainteresowany? Wypróbuj program gratis, bez ograniczeń jego funkcjonalności (wersja trial ważna przez miesiąc).

W celu otrzymania klucza licencyjnego niezbędnego do uruchomienia programu, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Najnowsza wersja programu Punktualnik to: 2.0.262.
Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.