Produkty
Karta katalogowa

Moduł - WebPanel

Moduł - WebPanel

Webpanel to moduł programu Punktualnik 2.0, umożliwiający wgląd do większości funkcji programu poprzez stronę WWW.

Moduł ten umożliwia wysyłanie i rozpatrywanie wniosków urlopowych (dot. modułu Punktualnik 2.0 “Prośby o absencje”) a także rejestrowanie czasu pracy na zleceniach i podgląd w wybranym okresie oraz wysyłanie wniosków z prośbą o wypełnienie czasu pracy na zleceniach i ich akceptacja.

Dodatkowo WebPanel umożliwia ustawienie podwójnej akceptacji wniosku urlopowego jak również wgląd do zadań zarejestrowanych przez danego użytkownika w wyznaczonym okresie.

Kolejną funkcją jaką umożliwia posiadanie modułu WebPanel jest wgląd do czasu pracy w wybranym okresie z możliwością uwzględnienia nadgodzin (20/50/100) – dotyczy to programu Punktualnik 2.0 RCP.

Funkcjonalność modułu uwarunkowana jest od posiadanych modułów programów Punktualnik 2.0.

Do uzyskania pełnej funkcjonalności webpanelu warunkiem koniecznym jest posiadanie programu Punktualnik 2.0 RCP „Kontrola zleceń” i „Prośby o absencję”.

Moduł WebPanel nie jest samodzielną aplikacją do rozliczania czasu pracy, lecz ściśle współpracuje z bazą danych programu.

Osoba zarządzająca (administrator) po zalogowaniu się do modułu Webpanel lub programu Punktualnik automatycznie dostaje informację o oczekujących na rozpatrzenie wnioskach.

Moduł ten współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi takimi jak Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge.

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności modułu WebPanel uzyskać można kontaktując się z naszym działem handlowym.


Obudowa wysokiej jakości stal
Zabezpieczenie styk bezpieczeństwa
Napięcie wyjściowe 12V DC3A
Zamykanie na klucz, 2szt. w zestawie
Miejsce na akumulator tak, max 7Ah 12V
Wymiary (mm) 223x212x80
Waga (kg) 3,2
Ładowanie akum. prąd maks. 500mA
Zasilanie 220V AC, 50Hz

 Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.