Produkty
Karta katalogowa

Zdalna rejestracja czasu pracy - Webpanel

Zdalna rejestracja czasu pracy - Webpanel

W dzisiejszych czasach jedną z podstawowych funkcji nowoczesnego systemu rejestracji czasu pracy i rozliczania czasu pracy jest możliwość rejestracji pracy zdalnej poza siedzibą firmy, np. w terenie oraz pracy zdalnej wykonywanej z domu tzw. Home Office.
Zdalna rejestracja czasu pracy jest możliwa dzięki upowszechnieniu się nowoczesnych technologii. To doskonałe rozwiązanie dla pracodawców, którzy ze swoimi pracownikami zdalnymi rozliczają się nie według rezultatów pracy lecz spędzonych nad danym projektem godzin.
Rozwiązania tego rodzaju są przydatne przedsiębiorstwom, które poza główną siedzibą posiadają mniejsze oddziały lub prowadzą działalność zdalną, a ich pracownicy wykonują swoją pracę w delegacji.

Zdalna rejestracja czasu pracy

Nasze rozwiązanie (zdalna rejestracja czasu pracy) sprawdzi się doskonale również w przypadku braku możliwości instalacji urządzeń rejestrujących czas pracy a ewidencja odbywać się może za pomocą tak zwanego wirtualnego czytnika, czyli naszej aplikacji online.
Bardzo dużą zaletą zdalnej rejestracji czasu pracy jest brak konieczności ponoszenia kosztów związanych z zakupem urządzeń, zasilaczy, kart zbiżeniowych oraz brak kosztów montażu. Co za tym idzie pracownicy nie zgubią kart, nie ma potrzeby rejestracji, czyli brak kosztów zarządzania zasobami. Wystarczy zalogować sie do aplikacji z dowolnego miejsca, z biura, czy z domu lub od klienta i zarejestrować początek lub koniec pracy.

Zdalna rejestracja czasu pracy - wygoda

Każdy pracownik nie wychodząc z domu lub będąc w terenie może rejestrować swoją pracę zdalną na komputerze lub telefonie przy użyciu naszej nowej funkcjonalności w WebPanelu.
 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i zapytaniom naszych klientów wprowadziliśmy nową funkcję w webpanelu. Dzięki niej umożliwiamy rejestrację użytkownika pracującego zdalnie tak, jak wcześniej odbywało się to poprzez przyłożenie tagu do czytnika. Poniżej krótki opis możliwości jakie daje to rozwiązanie.

System zdalnej rejestracji czasu pracy

Nową funkcją dostępną w webpanelu jest moduł Rejestracji zdalnej. Daje on każdemu zalogowanemu użytkownikowi możliwość rejestracji zdarzeń podobnie, jak przy fizycznym przyłożeniu swojej karty do czytnika. Takie rozwiązanie umożliwia kontrolę czasu pracy użytkowników pracujących zdalnie, a także osób pracujących w terenie itp.

Zdalna rejestracja czasu pracy

W webpanelu dostępne są dwa tryby zdalnej rejestracji zdarzeń: automatyczny i ręczny. Pierwszy tryb pozwala na rejestrację zdarzenia jednym kliknięciem - aplikacja umożliwia inteligentny wybór zdarzenia na podstawie tego, które użytkownik poprzednio zarejestrował. Tryb ręczny natomiast pozwala na wybór dowolnego zdarzenia z listy według preferencji pracownika.

Zdalna rejestracja czasu pracy polecana jest wszędzie tam, gdzie fizyczny montaż czytnika nie jest możliwy lub po prostu nieopłacalny.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.


Zdalna rejestracja czasu pracy od Timaco
Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.

Nasz Serwis internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Dowiedz się więcejFlag Counter

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje prezentowane na tej stronie internetowej były jak najbardziej aktualne i rzetelne. Jednak na skutek ciągłego udoskonalania naszych produktów, niektóre wielkości tutaj przedstawiane mogą nie pokrywać się w pełni ze stanem faktycznym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym bądź technicznym.