+48 32 307 40 06
Artykuły

ROZWIĄZANIE OPTYMALNE

To rozwiązanie zaprojektowane z myślą o średnich i dużych przedsiębiorstwach, w których liczba pracowników przekracza 50 osób. Idealnie nadaje się ono również dla zakładów, których system pracy opiera się na zastosowaniu zróżnicowanych harmonogramów – widełkowych, przedziałowych czy z nienormowanym czasem pracy.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest możliwość dostosowania funkcji programu pod kątem indywidualnych potrzeb każdej firmy, co pozwala pozyskać jej kompleksowe narzędzie do zarządzania czasem pracy swoich pracowników.

 

W skład tego systemu wchodzi:
  • zbliżeniowy zegar czasu pracy CR500 – osiem programowalnych klawiszy funkcyjnych umożliwia rejestrowanie zdarzeń takich jak wejście/wyjście (moment rozpoczęcia i zakończenia pracy), wyjścia służbowe, wyjścia na przerwę i wyjścia prywatne. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz z aktualną datą i godziną oraz aktywnym zdarzeniem, opcję wgrania tapety z logo firmy czy jej prezentacji w formie pokazu slajdów (wygaszacz ekranu), oferuje możliwość wysyłania krótkich wiadomości prywatnych lub publicznych wyświetlanych na ekranie czytnika czy ustawienia harmonogramu autozmiany zdarzeń
  • karty zbliżeniowe RFID typ ISO – to identyfikatory, na których można wykonać nadruk danych osobowych pracownika, czy logo firmy
  • program Punktualnik 2.0 zawierający moduły RCP, Eksport Logów oraz Raporty Excel – pozwala w łatwy sposób zarządzać całym systemem ewidencji czasu pracy pracowników, tj. konfigurować urządzenia, rejestrować użytkowników, ustalać harmonogramy, nanosić absencje pracowników, rozliczać czas pracy z uwzględnieniem spóźnień, wcześniejszych wyjść oraz nadgodzin.
    Moduł Eksport Logów pozwala zintegrować nasz system z programem kadrowo-płacowym poprzez eksport danych RCP wg zdefiniowanego przez użytkownika formatu do pliku tekstowego*, który następnie może zostać zaimportowany przez program kadrowo-płacowy w celu np. kalkulacji wynagrodzeń.
    Moduł Raporty Excel - eksportuje raporty czasu pracy do programu MS Excel, co ułatwia administratorom systemu dalszą obróbkę i ewentualną modyfikację danych dotyczących wyliczonego czasu pracy zatrudnionych pracowników.

    *aby upewnić się co do możliwości integracji posiadanego programu ERP z programem Punktualnik 2.0, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym

 

Rozwiązanie to może być swobodnie rozbudowywane o kolejne urządzenia, gdyż program Punktualnik 2.0 nie posiada żadnych ograniczeń co do ilości użytkowników ani limitu obsługiwanych czytników.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, system Ewidencji Czasu Pracy można także rozszerzyć o dodatkowe moduły, jak np. Kontrolę Dostępu, Kody Pracy (rejestrowanie czasu pracy z podziałem na poszczególne zlecenia), czy Fotorejestrację.Zadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.