+48 32 307 40 06

Blog

13.10.2020

Bezdotykowy pomiar temperatury - kamera termowizyjna od Timaco

Aby wspomóc przedsiębiorstwa, szpitale, placówki miejskie takie jak szkoły czy przedszkola i wiele innych firm w walce z koronawirusem nasza gama produktów zwiększyła się o sprawdzone i godne polecenia urządzenia do bezdotykowego pomiaru temperatury.
Znajdą Państwo u nas czytniki mierzące temperaturę, słupki czy bramki.
W tym wpisie chcieliśmy przypomnieć o rozwiązaniu jakim jest kamera termowizyjna. 
Urządzenie to skutecznie pomoże w bezdotykowym pomiarze temperatury ciała oraz identyfikacji osoby (a nawet 16 osób jednocześnie) która ma podwyższoną temperaturę co może świadczyć o chorobie.
Kamera termowizyjna jest powszechnie stosowanym urządzeniem do bezkontaktowego, i przesiewowego  wykrywania różnic temperatury.
Wybór tego rozwiązania w przypadku dworców, lotnisk, stadionów i innych miejsc o wysokim natężeniu ruchu sprawdzi się idealnie.
Dokładność pomiaru w kamerze IP Dual SN-T5 wynosi 0,3°C.

W związku ze znaczym przyrostem zachorowań na COVID-19 firma Timaco obniżyła ceny na rozwiązania do bezdotykowego pomiaru temperatury, aby były dostępne dla większości firm i instytucji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami a w kwestii dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowy@timaco.pl

Tagi: #kameratermowizyjna #pomiartemperatury #slupekdopomiarutemperatury #covid19 #koronawirus #timaco #bezdotykowypomiartemperatury #stacjakontrolitemperaturyZadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.