+48 32 307 40 06

Blog

25.06.2020

Zwiększanie bezpieczeństwa dzięki kamerze mierzącej temperaturę ciała.


Jeśli chodzi o infekcję wirusową, gorączka jest jednym z najczęstszych objawów. Kamera termowizyjna IP dualna,  która mierzy temperaturę ciała z niezwykłą dokładnością i szybkością, to odpowiedź która w znaczący sposób może przyczynić się do powstrzymania pandemii teraz jak i w przyszłości.

System wykrywania gorączki wbudowany w kamerę mierzy temperaturę ciała poprzez skanowanie twarzy ludzi przy użyciu najnowocześniejszej technologii czujników.
Kamera może jednocześnie badać gorączkę nawet 30 osób. W przypadku wykrycia podwyższonej temperatury, można odmówić dostępu, na przykład w ramach proponowanego przez nas automatycznego systemu kontroli dostępu.

Tego typu rozwiązanie jest już stosowane w kontroli granicznej, na lotniskach, czy w galeria handlowych. System nadaje się również do ochrony placówek służby zdrowia, takich jak szpitale i domy opieki.
Dzięki proponowanemu przez nas rozwiązaniu można również zabezpieczyć dostęp do fabryk, biur, centrów handlowych, hoteli, szkół i urzędów.
W związku z sytuacją jaka ma miejsce w dzisiejszych czasach proponujemy kamerę w konkurencyjnych cenach.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym i życzymy dużo zdrowia.

Tagi: #kameratermowizyjna #pomiartemperaturyciala #bezdotykowypomiartemperatury #covid-19 #coronavirus #timacoZadzwoń teraz na +48 32 307 40 06 lub
Skontaktuj się z nami
aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie.